واژه مالیات از آن چیزهایی است که شنیدنش احتمالا برای خیلی ها خوشایند نباشد یا پیچیدگی هایی دارد که میتواند گیج کننده و آزار دهنده باشد. مشاوره مالیاتی، خدمتی است که یک کارشناس مالی یا مجموعه ای از کارشناسان مالی خبره در حوزه حسابداری و قوانین مالیاتی ارائه میکنند. خدمات مشاوره مشالیاتی معمولا به منظور به حداقل رساندن مالیات های قابل پرداخت مطابق با قانون انجام میشود. یک نهاد مالیات دهنده مثل یک فرد یا یک شرکت وضعیت مالی پیچیده ای دارد (برای مثال سرمایه گذاری ها و کسورات پیچیده) و این ها میتوانند از تخصص مشاوران مالیاتی برای به حداقل رساندن میزان مالیات هایی که لازم است بپردازند، استفاده کنند. در چنین شرایطی، شما میتوانید پیش از این که کاری بکنید و باعث اشتباه یا ضایع شدن حقتان شود، با یک مشاور مالیاتی مشورت کنید و برای حل مشکلاتتان، از خدماتی که ارائه میکنند، بهره ببرید. برای این کار تنها کافی است با شماره تلفن زیر، تماس گرفته و جلوی ضرر و زیان مالی احتمالی خود را بگیرید.


مزایای بهره مندی از مشاوره مالیاتی
 • • بررسی دقیق پرونده مودیان (بسته به مورد مالیاتی شما)
 • • پشتیبانی کامل (24 ساعت شبانه روز در خدمت شما)
 • • وکالت مالیاتی تضمینی (مورد مالیاتی شما هرچه باشد، ما هستیم)
 • • مشاوره مالیاتی تخصصی در زمینه های مختلف (توسط کارشناسانی خبره)
 • • جلوگیری از ضایع شدن حقوق شما (با افزایش آگاهی درباره قوانین پیچیده مالیاتی)
 • • ارائه هزینه رقابتی (ارائه راه حل هایی کاملا کاربردی و دقیق)

ما به شما کمک میکنیم

هر آنچه را که در حوزه امور مالیاتی نیاز دارید از ما بخواهید :
تحریر دفاتر قانونی و جمع آوری اسناد
تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد و ارزش افزوده
تهیه و تنظیم معاملات فصلی
فصل و خاتمه دعاوی در هییت های حل اختلاف مالیاتی
بدون شک استفاده از خدمات و راه حل های ما در سازمان شما باعث بهبود و کاهش هزینه های مالیاتی شما خواهد گردید .

ما به شما کمک میکنیم

مشاور مالیاتی همان فردی است که قرار است کار شما را در مواجهه با قوانین مالیاتی کشور، ساده کند. کار مشاور، مشورت دادن است و دانش این فرد برای حل کردن مسائل مالیاتی، ضروری است. هدف مشاور مالیاتی این است که در کمترین زمان ممکن، بهترین راه حل را برای حل مشکل مالیاتی شما پیشنهاد کند تا حق شما ضایع نشود.

اگر در بخش مالی یک شرکت، سازمان یا زندگی یک فرد، مشکلی پیش بیاید میتواند به سرعت به بخش های دیگر آن نیز راه پیدا کند و به مرور باعث از بین رفتن اساس آن بشود. وظیفه مشاور مالیاتی این است که در صورت مواجهه شما با این مشکلات، راه حلی دقیق و سریع پیش پایتان قرار بدهد و در عین حال قوانین مالیاتی را نیز در نظر داشته باشد. با اعتماد به مشاور مالیاتی، با اطمینان بیشتری میتوانید به کارتان ادامه دهید.

سوال مهمی که احتمالا خیلی ها پیش از این که بخواهند از خدمات مشاوره مالیاتی استفاده کنند، درگیرش میشوند، همین مسئله هزینه مشاوره است. اما نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که اگر هزینه مشاوره را در قیاس با ضرر و زیان احتمالی مالیاتی خود در نظر بگیرید، میبینید با رقم ناچیزی روبرو هستید. البته این را هم بگوییم که بسته به پرونده مالیاتی شما و فاکتورهای مختلفی که میتواند داشته باشد، هزینه مشاوره، متفاوت است. بسته به نوع مشاوره ای که انتخاب میکنید و سراغش میروید، هزینه ای که باید بپردازید، متفاوت خواهد بود.

هردوی این خدمات برای این ارائه میشوند که هزینه های شما را کاهش دهند و سودآوری تان را بیشتر کنند. فرق این دو در این است که شما در مشاوره مالی با مسائل حسابداری و اقتصادی روبرو هستید و در مشاوره مالیاتی با قوانین و مشکلات مربوط به آن.

بسته به وضعیتی که مالیات دهنده با آن روبرو است، توصیه ها و خدمات مشاوره مالیاتی متفاوت خواهد بود. فردی که برای بازنشستگی اش برنامه ریزی میکند، از کارآفرینی که به دنبال راه اندازی فروشگاهی است، خدمات و مشاوره متفاوتی دریافت میکند. به همین ترتیب، یک سرمایه گذاری در حوزه املاک نسبت به یک تاجر کالا، نیاز مالیاتی متفاوت خواهد داشت. معاملات مشاوره مالیاتی با شرکتی که قصد ادغام یا خرید شرکت دیگری را دارد، ممکن است از رابطه حرفه ای آنها با فردی حوزه املاک که به دنبال کم کردن مالیاتی است که برای املاکش میبرند، متفاوت باشد. از آنجایی که مشاوران مالیاتی با قوانین مالیاتی و دستورالعمل های آن آشنایی کامل دارند، صاحبان مشاغل میتوانند از خدمات آنها برای نمایندگی شان در مراجع مالیاتی و دادگاه ها برای حل مشکلات مالیاتی، بهره ببرند. مشاوران مالیاتی قوانین مربوط به مالیات های فردی و تجارت را به خوبی درک میکنند و به همین خاطر در راهنمایی مالیات دهندگان درباره نحوه پیروی از قوانین مالیاتی، موثر هستند. مشاوران موظف اند درباره آخرین و جدیدترین قوانین مالیاتی آگاه باشند که بتوانند درباره موضوعات مختلف، راه حل های درستی ارائه کنند. این همان کاری است که تیم مشاوران دکتر تکس به خوبی از پس آن بر می آید. هدف مشاوره مالیاتی، ارائه راهکارهای کارآمد برای مشتریان به منظور کاهش بدهی مالیاتی، محاسبه مالیات بر سبد سرمایه گذاری متنوع و یافتن کسورات و اعتبارات مناسب است. همچنین این امکان برای مشاوران مالیاتی وجود دارد تا اظهارنامه مالیاتی را تهیه و تنظیم نمایند. مودیانی که یک رویداد مهم زندگی را تجربه کرده اند، مثل مرگ همسر، ازدواج، طلاق، تولد فرزند، خرید خانه جدید، از دست دادن شغل، رسیدن ارث و ... بهترین کار این است که حتما یک مشاور مالیاتی کنار زندگی شان داشته باشند که مشکلاتشان را حل کند.

نگاهی دقیقتر به وظایف مشاوران مالیاتی

این وظایفی که در ادامه برایتان لیست خواهیم کرد، بسته به کوچک و بزرگ بودن شرکت یا سازمان یا کسی که مالیات دهنده است، متفاوت خواهد بود. برخی از وظایف اصلی مشاوران مالیاتی به شرح زیر است و با نگاهی به آن میخواهیم نسبت به خدماتی که مشاوران مالیاتی ارائه میکنند، دقیقتر شویم:

 • ارائه مشاوره برای کسب سود بیشتر در کسب و کارتان
 • پیدا کردن استراتژی درست و ارائه آن
 • تهیه و تنظیم گزارش مالی
 • نظارت بر امور مالی
 • نظارت بر گزارش مالی ارائه شده توسط کارمندان

مشاوره مالیاتی دکتر تکس

برای داشتن کسب و کاری بی نقص، روی مشاوران مالیاتی حساب کنید!

مالیات از آن چیزهایی است که اگر توجهی نداشته باشید و بخواهید به سادگی از کنارش عبور کنید، میتواند دردسرهای فراوانی برایتان ایجاد کند. مشکلات مختلف مالیاتی میتوانند در دراز مدت گریبان شما را بگیرند و بهترین راه برای مقابله با این مشکلات، بهره بردن از خدمات مشاوره مالیاتی است. با اعتماد به مشاوران مالیاتی دکتر تکس، به شما این اطمینان را میدهیم که هیچکدام از مشکلات مالیاتی شما غیر قابل حل نیستند. توصیه متخصصان این حوزه میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن، مسیرتان را برای رسیدن به سود بیشتر، هموار کند.