دپارتمان تامین مالی

. نجام داد اما در پروژه‌های مهم و زیرساختی امکان تامین منابع کامل آن توسط بانکها فراهم نیست برخورداری از منابع خارجی بسیار جدی است.
سازمانهای در حال توسعه به منظور پیشرفت در عرصه‌های مختلف اقتصادی نیاز به منابع مالی فراوان دارند.در این سازمانها برخی از پروژه‌ها را با تامین مالی داخلی می‌توان

منابع مالی مورد نیاز خود را در اسرع وقت بدست بیاورید . انواع خدماتی را که در این بخش می توانید از همکاری با کادر ما بدست بیاورید شامل موارد زیر است :

  1. تسهیلات مالی داخلی
  2. یوزانس
  3. اعتبارات اسنادی (LC)
  4. طرح توجیهی به زبان فارسی و انگلیسی

تهیه هر مبلغ از خط اعتباری داخلی با توجه به نوع فعالیت و گزارش های مالی سازمان شما فراهم خواهد بود برای دربافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید .

در اعتبار اسنادی یوزانس، خریدار کالا یا خدمات، مبلغ پرداختی را به صورت نسیه به فروشنده کالا پرداخت می‌کند. هنگامی که فروشنده‌ی کالا (ذینفع اعتبار اسنادی) نسبت به حمل کالا اقدام و اسناد را بدون مغایرت به بانک ذیربط ارائه می‌نماید، از تاریخ ارائه سند و پس از خاتمه یوزانس مبلغ کالای خود را از بانک مربوطه اخذ خواهد کرد. در اعتبار اسنادی یوزانس فروشنده توافق می‌کند اصل مبلغ کالا را در موعد خاصی بعد از تحویل کالا دریافت نماید.

Quality Over Quantity