ما به شما کمک میکنیم

مدیریت سازمان بزرگ اداری ، تجاری یا خدماتی را دارید ؟ احتیاج به طراحی و اجرای کنترل های داخلی دارید ؟
به دنبال گزارش های شفاف و بودجه بندی هستید ؟
در جستجوی نرم افزار مالی متناسب یا شغل خود هستید ؟
احتیاج به نیروی حسابداری متناسب با نیاز مجموعه خود هستید ؟
ما به شما کمک میکنیم هرآنچه از واحد مالی خود انتظار دارید همزمان بدست آورید کافیست با ما تماس بگیرید ..

ما به شما کمک میکنیم

ساختار کنترل داخلی یک سازمان شامل سیاستها و روشهایی است که برای تأمین اطمینان نسبی ازدستیابی به هدفهای سازمانی به وجود می آید . اطمینان نسبی بدان معنی است که هیچ ساختار کنترل داخلی ایده آل نیست و مخارج کنترل داخلی یک واحد تجاری نباید بیش از منافع مورد انتظار آن باشد این منافع شامل : توانایی ساختار کنترل داخلی ، برای :

۱-     حفاظت دارایی ها در برابر ضایع شدن ، تقلب و استفاده نادرست
۲-     افزایش دقت وقابلیت اتکاء مدارک حسابداری

شما می توانید با کمترین هزینه با استفاده از مشاوره کارشناسان خبره و تجربه شرکت پارسیان حساب ساختار یک سیستم حسابداری بهینه را در سازمان خود طراحی و برنامه ریزی نمایید کافیست با ما تماس بگیرید .

در حال حاصر نرم افزارهای متعددی بسته به تجربه شرکت های سازنده در بازار موجود می باشد که هر یک از آنها دارای مزایا و معایبی می باشند ، اما باید به خاطر داشت نرم افزار برای یک حسابدار مانند ابزار است در دستان یک تکنسین و این مهارت حسابدار است که اولا از کدام ابزار ( متناسب با کسب و کار سازمان شما) استفاده نماید و ثانیا از نرم افزار چگونه در جهت بهبود منافع سازمان شما استفاده نماید .

شما برای اینکه بدانید بهتر است از چه نرم افزاری برای سازمان خود استفاده کنید کافیست از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید .

بودجه به معنای برنامه ریزی مالی می باشد که بر اساس پیش بینی هایی از آینده و برای یک سال مالی هر سازمانی می باشد تهیه میگردد . این برنامه ریزی شامل تمام هزینه ها و در آمدهای سازمان می باشد .

Quality Over Quantity